Aries 37

Вила Фиоре Парга - 1/2 студио  (2 лица)

Парга е град чии корени се протегаат до античкиот период, но била и под силно влијание на западната цивилизација и култура. Опкружен со различни култури, на мал простор, на Епирскиот Полуостров на Јонско море, никна градче со свој единствен и својствен ша

Lefkada,  Nidri  Villa Afrofiti 1/2 Double Studio

The large number of taverns, bars, restaurants will make your holiday even more pleasant. The most famous and beautiful beaches on the island of Porto Katsiki, Egremni, Milos, Katisma ... with its beauty nobody will leave it indifferent. Nidri is the larg

Lefkada, Nidri Villa Afroditi 1/4 studio
Price from100,00 €

Studios Aphrodite - Nidri B floor - 300 m from the beach, close to the center, many taverns and promenade, landscaped courtyard with greenery and small pizzeria, reception, suitable parking spaces in the vicinity. The studio is equipped with small kitchen

Villa Ionio Ag.Nikitas 1/3 studio
Price from10,00 €

Villa Ionio - Katizma is located at a distance of 2 km from Katizma and 1 km from Agios Nikitas, in an idyllic part of untouched nature with wide courtyard with lots of greenery, convenient parking for vehicles and place for joint gathering of guests. It

Villa Magda 1 Pefkochori  1/3 studio

VILA MAGDA 1 (B kat) is located in Pefkohori under the main road 100 meters to the beautiful beach with golden sand and incredibly blue water. The villa has double, triple and four bed studios located on the ground floor, first and second floor. All stud

Villa Magda 1/4 studio

VILA MAGDA 1 (B kat) is located in Pefkohori under the main road 100 meters to the beautiful beach with golden sand and incredibly blue water. The villa has double, triple and four bed studios located on the ground floor, first and second floor. All stud

Вила Атина Парлија

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица одалечена 20 метри од плажа. Секоја соба располага со опремена кујна, wc, плазма телевизор и клима. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни апартмани. Ц

Вила-Хотел Аронис Неи Пори

Вила-Хотел АРОНИС (А-кат) се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, во најмирниот и најпријатниот крај на местото на само 50 метри од плажа. Хотелот е опремен со лоби, рецепција, бар и уреден дел за одмор и дружење. Сите соби се опремени со кујна, ТВЦ, ТВ и тер

Вила Мелиа Неи Пори

Вила МЕЛИА (А-кат) се наоѓа во првиот дел на местото, на околу 150 метри од плажа. Сите соби се опремени со кујна, ТВЦ, ТВ и тераса. Користењето на WI-FI е бесплатно. Климата е со доплата (5 ЕУР на ден).

Вила Данос Лептокарија

ВИЛА ДАНОС се наоѓа на главната улица, на само 50 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно опремена кујна, ВЦ, ТВ и клима (доплата 5€ на ден).

1/3 студио Вила Авра - Закинтос, Лаганис

Вила AVRA („Б“ кат.) – оддалеченост од плажа САМО 10 метри, студијата располагаат со кујна, ТВ, ТВЦ, тераса, WI-FI ( бесплатно) и клима (доплата 5 € на ден).

1/2 Вила Ана - Закинтос, Лаганис

Вила ANNA („А“ кат.) – оддалеченост од плажа – 50 метри. Сите студиа и апартмани располагаат со кујна, ТВЦ, ТВ, тераса, WI-FI (бесплатно) и клима (доплата 7 € на ден). Објектот се наоѓа на левата страна од главната улица во Лаганас (гледано кон морето) и

1/3 студио Ана - Закинтос, Лаганаис

Вила ANNA („А“ кат.) – оддалеченост од плажа – 50 метри. Сите студиа и апартмани располагаат со кујна, ТВЦ, ТВ, тераса, WI-FI (бесплатно) и клима (доплата 7 € на ден). Објектот се наоѓа на левата страна од главната улица во Лаганас (гледано кон морето) и

1/3 студио Пелгос - Врахос

PELAGOS studios – “B“ кат. Се наоѓа на 30 м. од самата плажа. Сите студиа имаат тераси кои имаат директен поглед на море. Вилата располага со голем паркинг и двор, а се наоѓа на почетокот од шеталиштето. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ и клима

1/3 студио Вила Маргарита - Канали, Превеза

Местото располага со пространа песочна плажа со голем број на барови слична на таа во популарното туристичко место Врахос. Маргарита Апартмани се наоѓаат на 50 метри од прекрасната плажа во Каналис. Вилата располага со прекрасен голем двор со маслинови

1/4 студио Вила Маргарита - Канали, Превеза

Маргарита Апартмани се наоѓаат на 50 метри од прекрасната плажа во Каналис. Вилата располага со прекрасен голем двор со маслинови , простор со лулашки за играње на децата, скара на отворено, летниковци за одмор …. Сите студиа се опремени со телевизор,

1/3 Вила Маринос - Нидри, Лекада

Вила МАРИНОС – прекрасен објект кој се наоѓа во делот каде што е марината во Нидри. Иделано место за оние кои сакаат да се надвор од гужвата и бидат опкружени со убав двор и зеленило. Вилата расоплага со 4 апартмани за 3-4 особи (брачен кревет во спална и

1/2+2 студио Вила Маринос - Нидри, Лефкада

Вила МАРИНОС – прекрасен објект кој се наоѓа во делот каде што е марината во Нидри. Иделано место за оние кои сакаат да се надвор од гужвата и бидат опкружени со убав двор и зеленило. Вилата расоплага со 4 апартмани за 3-4 особи (брачен кревет во спална и

1/2+2 студио Вила Порто Фино - Никиана, Лефкада

VILA PORTO FINO – сe наоѓа на главниот пат одалечена само 30 тина метри од најблиската песочна плажа. Во близина на вилата има пекара, супермаркет и неколку таверни. Вилата располага со осум убаво опремени студија за 4 лица кои имаат 1 брачен кревет и 2 к

1/2 студио Спирос - Агиос Никитас, Лефкада

Студија Спирос Ц кат – Агиос Никитас се сместени во северозападната страна на островот Лефкада на 300 метри од магичната песочна плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија опремени во традиционален стил: телевизор, клима ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНА

1/2+1 студио Спирос - Агиос Никитас, Лефкада

Студија Спирос Ц кат – Агиос Никитас се сместени во северозападната страна на островот Лефкада на 300 метри од магичната песочна плажа. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија опремени во традиционален стил: телевизор, клима ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНА

1/3 студио Вила Магда 1 - Пефкохори, Касандра

VILA MAGDA 1 (Б кат) е лоцирана во Пефкохори под главниот пат на 100 метри до прекрасната плажа со златна песок и неверојатно сина вода Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студиаа кои се распоредени на приземје, прв и втор спрат

1/4 студио Вила Магда 1 - Пефкохори, Касандра

VILA MAGDA 1 (Б кат) е лоцирана во Пефкохори под главниот пат на 100 метри до прекрасната плажа со златна песок и неверојатно сина вода Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студиаа кои се распоредени на приземје, прв и втор спрат

Вила Магда 2 1/4 студио- Пефкохори, Касадра

VILA MAGDA 2 е сместена на шеталиштето во централниот дел на Пефкохори, во третиот ред на куќи од морето на околу 40 метри од плажа Вилата располага со четворокреветни апартмани – дуплекси. Секој апартман има претсобје од кое се влегува во две одвоен

1/4 мезонет Вила Вергина - Ханиоти

Vila Vegrina се наоѓа во близина на бич барот Молос на 200м, и 50м до плажата води пат од уредена патека поред самата вила, 500м од центарот на Ханиоти. Вилата располага со двокреветни, трокреветни студиа, апартмани и мезонети, опремени со основни елеме

1/4 апартман Вила Вергина - Ханиоти

Vila Vegrina се наоѓа во близина на бич барот Молос на 200м, и 50м до плажата води пат од уредена патека поред самата вила, 500м од центарот на Ханиоти. Вилата располага со двокреветни, трокреветни студиа, апартмани и мезонети, опремени со основни елеме

1/3 студио Вила Вергина - Ханиоти

Vila Vegrina се наоѓа во близина на бич барот Молос на 200м, и 50м до плажата води пат од уредена патека поред самата вила, 500м од центарот на Ханиоти. Вилата располага со двокреветни, трокреветни студиа, апартмани и мезонети, опремени со основни елем

1/2 студио Вила Вергина - Ханиоти

Vila Vegrina се наоѓа во близина на бич барот Молос на 200м, и 50м до плажата води пат од уредена патека поред самата вила, 500м од центарот на Ханиоти. Вилата располага со двокреветни, трокреветни студиа, апартмани и мезонети, опремени со основни елеме

1/3 студио Вила Теа - Калитеа

Вила Thea се наоѓа на прекрасна локација измеѓу плажата и шеталиштето во Калитеа на левата страна од главната улица која води кон Полихроно, сите студија се со директен поглед на море. Вилата е одалечена од плажата 4 минути пешачење, а од шеталиштето е од

1/4 студио Вила Дренос - Калитеа

Вила Дрeнос се наоѓа на одлична локација непосредно до Вила Теа, сите студија се со директен поглед на море. Вилата е одалечена од плажата 4 минути пешачење, а од шеталиштето е одалечена 30 метри, располага со четворокреветни студија, погодни за фамилиј

1/4 студио Вила Амос - Калитеа

„AMMOS APARTMENTS“ “B” категорија се наоѓа на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа, AMMOS APARTMENTS е оддалечена од најубавата градска плажа околу 4 минути пешачење. Вилата располага со студија на високо приземје и спрат (трокреветни, четворокреветн

1/2 студио Вила Попис - Калитеа

АПАРТМАНИ ПОПИС – А категорија – се наоѓаат во првиот ред на шеталиштето во Калитеа. СТУДИЈА ПОППИС се оддалечени од најубавата градска плажа околу 130 метри. Вилата располага со 12 двокреветни студија опремени со 2 споени легла (принцип душек врз душек,

1/3 студио Вила Агиос Георгиос - Фурка

Студиа Агиос Георгиос Б кат – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со мnогу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење, ТВ и дел за дружење. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата (5 Еур/ден), големи терас

Хотел Јонис Ператата
Price from92,66 €

Одличен фамилијарен хотел во местото Ператата, на само 2 километри од Аргостоли.